•  MOTOCYKLON - Oficjalny importer firm LSL i MVD

RUKKA

RUKKA

Fińska marka dla wymagających pasjonatów turystyki motocyklowej

Producent motocyklowej odzieży w segmencie premium plus doceniany na wielu europejskich i światowych rynkach rozpoczyna intensywną dystrybucję Polsce. Rukka to rozwiązania wybierane przede wszystkim przez ludzi, których pasją jest turystyka motocyklowa Rukka to odzież zdefiniowana na turystykę oraz bardzo wysokiej klasy odzież przeznaczona do użytku w mieście. Należy podkreślić, że jest to marka, która w ogóle nie koncentruje się na sporcie. Mówimy o Skandynawii i ze względu na to zrozumiałe jest, że sam klimat wymusza już specyficzne podejście do produkcji i projektowania odzieży motocyklowej. Z zasady średnie temperatury są niższe. Z końcem lata raczej nie przekraczają 10 stopni. Generalnie w Skandynawii temperatury do jazdy na motocyklu są mniej przyjazne, niż na południu Europy. Produkty marki Rukka są naprawdę nieprzemakalne i rzeczywiście oddychają, czyli zapewniają takie warunki, by wilgoć wychodziła na zewnątrz, a wewnątrz było naprawdę sucho, wciąż zachowując optymalną temperaturę. W dużej mierze uzyskuje się to szyjąc na bazie różnego rodzaju materiałów produkowanych przez Gore(TM). Tylko bardzo niewielu producentów utrzymuje ścisłą współpracę z Gore(TM). W przypadku Rukki wygląda to tak, że wraz z fabryką GoreTex ® przygotowuje się materiał dla konkretnych produktów i warunków, w których będzie wykorzystywany. Rukka nie produkuje po prostu odzieży motocyklowej tylko produkty zdefiniowane dla konkretnych warunków klimatyczno-pogodowych.

Rękawice dzielimy na trzy typy. X-Trafit, które są wiatro i wodoszczelne oraz wyjątkowo komfortowe. Thermo, czyli bardzo ciepłe przeznaczone na najcięższe warunki pogodowe. Ostatnia grupa to Active, krótkie rękawiczki miejskie lub enduro. Oprócz tego w ofercie znajdziemy także pasy nerkowe. Rukka proponuje również kominiarki, kołnierze i maski oczywiście z windstopperem.

Bardzo ważną częścią oferty jest odzież funkcjonalną - bielizna. Podobnie, jak w pozostałych swoich liniach produktowych Rukka także i tu wykorzystuje najwyższej jakości materiały oddychające, jak outlast czy coolmax. Bielizna Rukka jest również podzielona na grupy zgodnie z przeznaczeniem: Cooling, Acitve, Warming, Windproof. Bielizna taka, w odróżnieniu od np. bawełnianej bluzy czy koszulki, odprowadza na zewnątrz wilgoć dzięki czemu kurtka czy spodnie także mogą w pełni pokazać swoje możliwości. Rukka daje aż pięć lat gwarancji na swoje wyroby. W ramach gwarancji następuje wymiana lub naprawa danego produktu. Klient z „wadliwą rzeczą" zgłasza się do swojego dealera, gdzie jest ona fotografowana. Zdjęcie zostaje wysyłane do Finlandii. Jeżeli gwarancja zostanie uznana produkt jest wysyłany do producenta. Wszelkie koszty z tym związane poniesie Rukka. Dzięki naszej bezpośredniej współpracy z producentem, klient może liczyć na szybką reakcję i krótki czas oczekiwania.

Motocyklon 60-533 Poznań, ul.Polna 40, tel.: 61 662 87 47, e-mail: biuro@motocyklon.pl
projekt i realizacja: IDcom.pl
Statystka odwiedzin: 368935